O firmie

PRACOWNIA PROJEKTOWA INWEST – BUD działa na rynku od roku 2006 i jest kontynuacją Przedsiębiorstwa Projektowo - Budowlanego INWEST – BUD założonego w 1986 roku.
Jesteśmy firmą rodzinną i w naszej pracy staramy się łączyć wieloletnie doświadczenie i kreatywność młodego pokolenia tworząc zespół, który potrafi sprostać każdemu zadaniu.

Od ponad dwudziestu lat staramy się tworzyć architekturę przyjazną dla człowieka, podążającą za najnowszymi trendami. W naszych projektach unikamy kopiowania utartych schematów projektując obiekty funkcjonalne, praktyczne i eleganckie dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły inwestora. Dzięki współpracy ze specjalistami z różnych branż zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę inwestycji.

Jesteśmy z Państwem począwszy od etapu koncepcji, który trwa aż do momentu usatysfakcjonowania klienta, poprzez wszystkie fazy projektu budowlanego, projekt wykonawczy a także nadzór autorski. Koordynujemy działania niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę. Również w fazie budowy, w każdym jej etapie służymy radą i fachową pomocą.

Copyright © 2011, Inwest-Bud

Pracownia Projektowa "Inwest-Bud"

ul. Niepodległości 48
43-502 Czechowice-Dziedzice (woj. Śląskie)

Tel. 32 214 41 00
Fax. 32 214 41 00

E-mail: inwest.bud@onet.pl